“Vo Voxwise pracujem už 10 rokov a nejaké drobné. Pracujem na príprave a udržiavaní HTML objektov pre tvorbu emailových kampaní a objektov na webe. Našiel som tu super kolektív, bavím sa s úspešnými ľuďmi a hlavne sa každým dňom zlepšujem v tom, čo robím.”

“O Voxwise som prvýkrát počula na konci štúdia tesne pred štátnicami. Práve v tej chvíli naberali nových ľudí. Tak som to skúsila s tým, že nemám žiadne skúsenosti. Teraz je to už 3 roky aj kúsok, čo pracujem na jedinečných zahraničných projektoch a neprejde deň, aby som neriešila niečo nové. To je to, čo mám na tejto práci najradšej. Postupom času som nazrela do každého kúta a začala tieto skúsenosti využívať v integračnom tíme. Ľudia sú tu úžasní a stále zapálení nielen pre prácu, ale aj pre bedminton :).”

“Pred 5 a pol rokmi som vo Voxwise začínala ako brigádnik počas Matfyzu. Postupne som skúsila viacero zadaní, až som našla to, čo ma naozaj baví – prípravu a vylepšovanie automatických scenárov, vytváranie HTML emailových šablón a dynamických blokov. Vo Voxwise je práca veľmi dynamická a hlavne zaujímavá vďaka tomu, že pracujeme na zadaniach, na ktorých je vidieť aj výsledky. Ako najväčšiu výhodu vnímam kolektív a ochotných kolegov, s ktorými vie byť aj zábava :D.”

Chcete vedieť keď otvoríme novú pracovnú pozíciu?

Zadajte Váš email a my vás budeme informovať. 🙂

Job Offer Request